przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13

Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00512088
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-22 12:36
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi dowożenia posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

IRENA DZWONNIK-KRYSTMANPoznań, PL
1 515 550 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.