Wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego” – Obszar Marina i Park Wodny Świat.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00033298
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00033298/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-15 07:47
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c2d1153-e5df-47db-8003-7e8fbce6b18b
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00033298 z dnia 2025-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego” – Obszar Marina i Park Wodny Świat.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c2d1153-e5df-47db-8003-7e8fbce6b18b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego” – Obszar Marina i Park Wodny Świat.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c2d1153-e5df-47db-8003-7e8fbce6b18b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00033298
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005410/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego”–Obszar Marina i Park Wodny Świat.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590687
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 150000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz kosztorysu inwestorskiego zagospodarowania terenu zagospodarowania terenu Obszaru Mariny i Obszaru Parku Wodny Świat w Nowej Soli w ramach zadania pn. „Adaptacja przestrzeni miejskiej dla potrzeb Nadodrzańskiego Parku Rekreacyjnego” wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych.
2. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje wykonanie dwóch odrębnych dokumentacji projektowych zagospodarowania terenu.
Pierwsza obejmująca zagospodarowanie terenu dla obszaru Marina, gdzie przewidziano aranżację i uporządkowanie terenu oraz zaprojektowanie i rozmieszczenie małej architektury w postaci demontowanych hamaków, ławek lub leżaków jako uzupełnienie istniejącego wyposażenia oraz zadaszonych 2 -3 osobowe koszy w stylu plażowym, ścieżki spacerowej uzupełniającej istniejące zagospodarowanie. Ponadto przewidziano zaprojektowanie kładki/pomostu na palach zakończonego małą platformą obserwacyjną, tablic informacyjno edukacyjnych oraz siedziska z kłód drzewa.
Druga obejmująca obszar Park Wodny Świat, gdzie przewiduje się zagospodarowanie mające na celu uporządkowanie istniejącego terenu i zwiększenie powierzchni terenów zieleni wraz z przystosowaną infrastrukturą na realizację celów turystyczno-wypoczynkowych min.: wodny edukacyjny plac zabaw wraz z niezbędną infrastrukturą i technologią, boisko do piłki plażowej, bulodrom, zaplecze sanitarne (zespół trzech toalet) z częścią techniczną, trakt spacerowy wokół zbiornika wodnego, kładki w ciągu ścieżki w najwęższym miejscu zbiornika, ścieżki spacerowe łączące nowe elementy zagospodarowania, mała architektura (ławki, kosze na odpadki, leżaki miejskie), nasadzenia zieleni, system podlewania zieleni, tablice informacyjno-edukacyjne, monitoring terenu, rewitalizacja plaży, rozbiórki kolidujących z nowym zagospodarowaniem obiektów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 7 stycznia 2025 r. wykonawca Lege Artis Łukasz Wyka Lublin, ul. Ametystowa 6/14, 20-577 Lublin, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, złożył oświadczenie o odstąpieniu od zawarcia umowy.W związku z powyższym, zamawiający przystąpił do ponownej oceny ofert. Najwyżej oceniona została, oferta nr 2 złożona przez wykonawcę Enone Architektura Rafał Sokołowski, ul. Mokra 20/22 lok 59, 95-200 Pabianice z ceną wynoszą-cą 624 840,00 zł.
Kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 207 870 zł. Tym samym cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |