Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla jednostek organizacyjnych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie-Ed.III2022

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00513039
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-22 15:24
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8522545056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneUrządzenia komputeroweUrządzenia drukujące i graficznePakiety oprogramowania i systemy informatyczneMonitory ekranoweUrządzenia sieciowe

Wykonawcy

18 przyznanych

iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
4746,57 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
7286,52 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
4746,57 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
15 739,08 PLN
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
2792,1 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
14 981,4 PLN
SYSTEM DATA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMielec, PL
82 284,54 PLN
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAKutno, PL
13 835,04 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
33 116,52 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
32 287,5 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
29 734,02 PLN
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
7380 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
17 721,84 PLN
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
6826,5 PLN
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
8613,69 PLN
RADUNIX GROMNIAK SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL
18 819 PLN
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
2521,5 PLN
RADUNIX GROMNIAK SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL
4380,03 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.