Dostawa książek dla Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie w celu realizacji programu kompleksowego wsparcia rodzin Za życiem–działania 5.5.pn.„Świadome i odpowiedzialne rodzicielstwo–działania edu
Ośrodek Rozwoju Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00513212
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-22 21:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010211452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Drukowane książkiUsługi składowania i magazynowaniaUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
5 przyznanych
WOJCIECH ŚLIWERSKIKraków, PL
83 000,4 PLNKATARZYNA KRÓLKraków, PL
67 469,6 PLNKATARZYNA KRÓLKraków, PL
67 469,6 PLNTATO.NET - EDUKACJA & MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLUBLIN, PL
192 199,8 PLNKATARZYNA KRÓLKraków, PL
172 831,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.