Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw, remontów i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości pozostających w zarządzie ZBM w Cieszynie Sp. z o. o.
Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00513314
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00513314/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-12-23 08:00
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3530b93-7b90-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5482480508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00513314 z dnia 2022-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw, remontów i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości pozostających w zarządzie ZBM w Cieszynie Sp. z o. o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240404177
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Liburnia 2a
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbm.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbm.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbm-cieszyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw, remontów i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości pozostających w zarządzie ZBM w Cieszynie Sp. z o. o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3530b93-7b90-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00513314
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00494609
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBM/DI/10/4528/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw, remontów i usuwania awarii w zakresie
branży elektrycznej, przez co rozumie się techniczne utrzymanie nieruchomości w zakresie:
a) wykonywania usług zapewniających stałe utrzymanie w ruchu budynków gminnych oraz lokali gminnych znajdujących się
w tych budynkach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o. o. oraz lokali gminnych, znajdujących się w budynkach wspólnotowych będących i nie będących w administracji Zakładu Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o. o. b) wykonywania konserwacji wraz ze świadczeniem czynności pogotowia technicznego, w
nieruchomościach administrowanych przez Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o. o.. wykazanych w załącznikach nr: 6a, 6b, 6c do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu ostała złożona tylko jedna oferta. Wykonawca za pośrednictwem platformy przetargowej przesłał plik zawierający formularz ofertowy wraz z innymi dokumentami. Formularza ofertowego (ani żadnego innego dokumentu) nie opatrzono podpisem kwalifikowanym elektronicznym, zaufanym bądź osobistym. Niepodpisana oferta podlega odrzuceniu jako niezgodna z przepisami ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |