Wymiana systemu antenowego UHF na VHF na obiekcie OR Rzeszów.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00033388
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00033388/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-15 08:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef09f542-0e84-46af-ba4c-4cf1e310c090
Identyfikator
5222838321
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia i artykuły telekomunikacyjneInstalacje radioweRadiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorcząInstalowanie antenRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychTelekomunikacyjne roboty dodatkoweInstalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00033388 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana systemu antenowego UHF na VHF na obiekcie OR Rzeszów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140886771

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieżowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-147

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pansa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pansa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pazp/public/postepowanie?postepowanie=77114828

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zapewnienie służby żeglugi powietrznej, zarządzanie przestrzenią powietrzną oraz zarzadzanie przepływem ruchu lotniczego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana systemu antenowego UHF na VHF na obiekcie OR Rzeszów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef09f542-0e84-46af-ba4c-4cf1e310c090

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00033388

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653287

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 296/PAŻP/2024/MZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana systemu antenowego UHF na system antenowy VHF wraz z wykonaniem niezbędnych pomiarów i dokumentacji w obiekcie Zamawiającego, tj. OR Rzeszów, m. Jasionka k. Rzeszowa nr. Działki 1867/193, zgodnie z warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej "OPZ"), zgodnie z zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32344250-3 - Instalacje radiowe

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

45312300-0 - Instalowanie anten

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 9 stycznia 2025 r., do godz. 10:00 nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.
2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi