Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla uczestników projektu pn. Usługi opiekuńcze w Gminie Kutno
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00513632
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-23 09:34
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7752331364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi fizjoterapiiUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
7 przyznanych
MG Partner Marcin GrzesiakWarszawa, PL
66 572 PLNMG Partner Marcin GrzesiakWarszawa, PL
66 572 PLNMG Partner Marcin GrzesiakWarszawa, PL
66 572 PLNMG Partner Marcin GrzesiakWarszawa, PL
66 572 PLNMG Partner Marcin GrzesiakWarszawa, PL
165 000 PLNKompleksowe Centrum Psychologicze Wanda Toć – Psycholog KlinicznyKutno, PL
129 267,6 PLNKompleksowe Centrum Psychologicze Wanda Toć – Psycholog KlinicznyKutno, PL
39 172 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.