Plan ogólny Gminy Rokiciny
Gmina Rokiciny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00033462
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00033462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-15 08:26
- Lokalizacja
- Rokiciny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b888ed3-e469-47f8-bc77-680e6b6aa83f
- Identyfikator
- 7732322103
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00033462 z dnia 2025-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Plan ogólny Gminy Rokiciny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokiciny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648221
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tomaszowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Rokiciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-221
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rokiciny.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rokiciny.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b888ed3-e469-47f8-bc77-680e6b6aa83f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Plan ogólny Gminy Rokiciny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b888ed3-e469-47f8-bc77-680e6b6aa83f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00033462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038240/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Plan ogólny Gminy Rokiciny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIK.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu ogólnego Gminy Rokiciny wraz z dokumentacją towarzyszącą obejmującą w szczególności opracowanie ekofizjograficzne, sporządzenie prognozy oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych z ich opracowaniem i uchwaleniem w ramach realizacji zadania pn. : „Plan ogólny Gminy Rokiciny”.
4.2. Wykonanie zamówienia obejmuje m.in. sporządzenie projektu planu ogólnego wraz z uzasadnieniem oraz prognozy oddziaływania na środowisko, celem przedłożenia ich do uzyskania uzgodnień i opinii wymaganych ustawą oraz przeprowadzenie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko procedury planistycznej i partycypacji społecznej a także udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego. Obszar opracowania – teren w granicach administracyjnych gminy.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i we wzorze umowy – Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2025-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |