Usługa opieki pielęgniarskiej dla 11 pacjentów w Długoterminowej Opiece Domowej dzieci wentylowanych mechanicznie

SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00513935
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-23 10:30
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5842728762
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochrony zdrowia

Wykonawcy

4 przyznane

Sabina CzapiewskaNowy Barkoczyn, PL
3780 PLN
Lucyna SzczesnaGarcz, PL
27 350 PLN
Beata KorszeńRyjewo, PL
24 570 PLN
Sylwia GiętkowskaGdańsk, PL
27 350 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.