Remont przepustu pod drogą powiatową nr 1012T Szydłów –Tuczępy – Pieczonogi w miejscowości Szydłów, ul. Kazimierza Wielkiego
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W STASZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00513992
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00513992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-23 10:40
- Lokalizacja
- Staszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5b01bc8-5070-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8661459610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00513992 z dnia 2022-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont przepustu pod drogą powiatową nr 1012T Szydłów –Tuczępy – Pieczonogi w miejscowości Szydłów, ul. Kazimierza Wielkiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W STASZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830413580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Drogowców 4
1.5.2.) Miejscowość: Staszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 158643110
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpstaszow@staszowski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.staszowski.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_staszowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i administrowanie drogami w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont przepustu pod drogą powiatową nr 1012T Szydłów –Tuczępy – Pieczonogi w miejscowości Szydłów, ul. Kazimierza Wielkiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5b01bc8-5070-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00513992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038097/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont przepustu pod drogą powiatową nr 1012T Szydłów –Tuczępy – Pieczonogi w miejscowości Szydłów, ul. Kazimierza Wielkiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00402776/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DM2.261.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont istniejącego przepustu pod drogą powiatową nr 1012T Szydłów – Tuczępy – Pieczonogi w miejscowości Szydłów, ul. Kazimierza Wielkiego.
1) Zakres robót obejmuje:
a) rozebranie istniejącej nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych gr. 8 cm mechanicznie w ilości 38,5 m2 wraz z wywiezieniem i utylizacją materiału z rozbiórki,
b) rozebranie istniejącej podbudowy z kruszywa gr. 25 cm w ilości 38,5 m2 wraz z wywiezieniem i utylizacją materiału z rozbiórki,
c) rozebranie elementów konstrukcyjnych przepustu 2x120cm L=2x10m wraz z wywiezieniem i utylizacją materiału z rozbiórki,
d) uwzględnienie konieczności czasowej zmiany przepływu wody na cieku w celu umożliwienia wykonanie robót budowlanych związanych z remontem przepustu,
e) wykonanie ławy fundamentowej w deskowaniu tradycyjnym pod przepust z betonu C15/20 w ilości 8m3,
f) wykonanie robót konstrukcyjnych związanych z ułożeniem oraz montażem przepustów rurowych z rur wipro zbrojonych fi 2x120 L=2x10m wraz wykonaniem izolacji z papy układanej na emulsji asfaltowej wraz z zasypaniem i zagęszczeniem gruntem G1,
g) wykonanie ścianek czołowych z betonu C 20/25 w deskowaniu tradycyjnym w ilości 6m3,
h) wykonanie warstwy odcinającej pod warstwy konstrukcyjne z piasku w ilości 38,50m2,
i) wykonanie warstw konstrukcyjnych z tłucznia wraz z zagęszczeniem w ilości 38,50m2 warstwa dolna 20cm warstwa górna 10cm,
j) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego gr 6cm w ilości 38,50m2,
k) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr 4cm w ilości 38,50m2,
l) montaż barier ochronnych U-12a na przepuście o dł. 2 x8 =16m,
m) budowa chodnika od długości 7m i szer. 2m strona lewa,
n) umocnienie wlotów i wylotów przepustu elementami prefabrykowanymi układanymi na betonie w ilości 30m2,
o) uprzątnięcie i przywrócenie terenu przyległego do miejsca wykonywania robót do stanu pierwotnego,
2) Przedmiot zamówienia obejmuje również:
a) uporządkowanie terenu budowy i przekazanie go Zamawiającemu w dniu odbioru końcowego robót,
b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej (kosztorys powykonawczy, deklaracje, itp.),
c) pełną odpowiedzialność, którą ponosi Wykonawca za naruszenie przepisów dotyczących ochrony środowiska na terenie budowy i na terenie przyległym do terenu budowy oraz postępowania z odpadami w stopniu całkowicie zwalniającym od tej odpowiedzialności Zamawiającego.
3) Prace będące przedmiotem zamówienia muszą być wykonane z materiałów i urządzeń własnych Wykonawcy.
4) Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy na okres minimum 36 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego niniejszego zamówienia.
Uwaga: Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu oceny ofert zawarto w Rozdziale XIX SWZ.
5) Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Przedmiar robót stanowiący - Załącznik nr 6 do SWZ, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 7 do SWZ. Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub niejednoznaczności Wykonawca nie może ograniczyć ani zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu należytej staranności przy wykonaniu swoich zobowiązań wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Więcej informacji określono w rozdziale IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Remont przepustu pod drogą powiatową nr 1012T Szydłów –Tuczępy – Pieczonogi w miejscowości Szydłów, ul. Kazimierza Wielkiego” do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 04.11.2022 r. do godziny 09:00 wpłynęły dwie oferty. Zamawiający przed upływem terminu otwarcia ofert poinformował na stronie internetowej prowadzonego postępowania, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 80 000,00 zł. Spośród otrzymanych ofert cena oferty najkorzystniejszej znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania. W chwili obecnej Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotowego zamówienia do kwoty zaoferowanej przez Wykonawcę i w dniu 02.12.2022 r. unieważnienia postępowanie.| 2022-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |