Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zabiele
GMINA WIELBARK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00514152
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00514152/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-23 11:13
- Lokalizacja
- Wielbark, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2cc825e-5427-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7451811247
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00514152 z dnia 2022-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zabiele
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELBARK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743278
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 2
1.5.2.) Miejscowość: Wielbark
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-160
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 896218106
1.5.8.) Numer faksu: 896218106
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielbark.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wielbark.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zabiele2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2cc825e-5427-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00514152
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024913/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zabiele
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408298/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zabiele.
Zakres robót obejmuje:
1) roboty pomiarowe,
2) odhumusowanie terenu na szerokości poszerzeń jezdni,
3) lokalne wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne jezdni,
4) wykonanie wyprofilowania istniejącej nawierzchni do projektowanych spadków poprzecznych, podłużnych,
5) wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego (pospółki) grubości 20 cm stabilizowanego mechanicznie (poszerzenia, mijanki) - zgodnie z lokalizacją drogi,,
6) wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego (pospółki) grubości 10 cm stabilizowanego mechanicznie (wzmocnienia jezdni na przełożeniach) - zgodnie z lokalizacją drogi,,
7) wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego 0/31,5mm grubości – 10 cm stabilizowanej mechanicznie (jezdnia, mijanki) - zgodnie z lokalizacją drogi,
8) wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego 0/31,5mm grubości – 15 cm stabilizowanej mechanicznie (zjazdy indywidualne) - zgodnie z lokalizacją drogi,
9) ustawienie oporników betonowych 12x25 na lawie betonowej C12/15,
10) wykonanie nawierzchni bitumicznej poprzez potrójne powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową i grysami frakcji 2/5, 5/11 i 11/22 (jezdnia i zjazdy publiczne, mijanki),
11) utwardzenie poboczy kruszywem naturalnym (pospółka) i grubości - 10cm,
12) ustawienie oznakowania pionowego zgodnie ze stałą organizacją ruchu
Zamówienie zostało szczegółowo opisane w dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409875,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436925,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409875,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOMOST SP. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661882065
7.3.3) Ulica: Szosa Baranowicka 37
7.3.4) Miejscowość: Białystok, Zaścianki
7.3.5) Kod pocztowy: 15-521
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409875,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |