ZP/47/2022 - „Usługa wynajmu busów i autobusów wraz z kierowcą dla jednostek będących na zaopatrzeniu 23. BLT w Mińsku Mazowieckim”
23 Baza Lotnictwa Taktycznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00514318
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-23 11:42
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8221398471
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nieregularny transport osóbWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
Wykonawcy
8 przyznanych
RENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
59 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
50 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
50 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
50 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
40 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
120 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
10 000 PLNRENATA BOGDALSKA-GAŁACHŻelków Kolonia, PL
5000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.