ROPS.DO.3321.27.2022 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych podczas zajęć w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie organizowanych przez ROPSWŚ
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00514578
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-23 12:46
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542331531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
Wykonawcy
2 przyznane
INWEST - HOTEL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL
10 605 PLNINWEST - HOTEL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL
10 605 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.