Dostawa sprzętu komputerowego w związku z realizacją projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”
Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00514762
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-23 13:58
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9930660913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Wykonawcy
7 przyznanych
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
14 576,73 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
4164,78 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
14 576,73 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
6247,17 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
14 576,73 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
4164,78 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
6247,17 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.