Organizacja i realizacja wypoczynku zimowego – ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z Ukrainy przebywających na terenie województwa opolskiego

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00515094
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-27 08:30
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7542617249
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Wykonawcy

3 przyznane

BIURO PODRÓŻY KON TIKI ŁABAZ I GROCHANTZ SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
90 960 PLN
ROBERT SAJNAJLublin
91 560 PLN
ROBERT SAJNAJLublin
91 560 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.