Termomodernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej- realizowana w ramach operacji poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy

Gmina Piątnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00515223
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00515223/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-27 09:04
Lokalizacja
Piątnica Poduchowna, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc5cdc25-601f-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7182032847
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRemont starych budynkówRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

MIECZYSŁAW SKŁADANEKŁomża, PL · lot 0
299 815,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00515223 z dnia 2022-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej- realizowana w ramach operacji poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piątnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stawiskowska 53

1.5.2.) Miejscowość: Piątnica Poduchowna

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-421

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 86 216 24 76

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugpiatnica@gminapiatnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminapiatnica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/gminapiatnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej- realizowana w ramach operacji poprawa infrastruktury kulturalnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc5cdc25-601f-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00515223

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00048234/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Termomodernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020. Operacja dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432333/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Termomodernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy Poduchownej” realizowana w ramach operacji poprawa jakości infrastruktury kulturalnej w Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy


Zakres robót obejmuje:

1.Roboty remontowe zewnętrzne
1.1 Roboty ziemne - roboty w zakresie przygotowanie terenu pod budowę i roboty ziemne
a) roboty w zakresie przygotowania terenu- wykopy
b) roboty rozbiórkowe : rozebranie chodników, rozebranie schodów itp.

1.2.Iniekcja pozioma - w ścianach zewnętrznych GOK:
a) wykonanie izolacji poziomej przeciwwilgociowej oraz robót towarzyszących
1.3. Wykonanie izolacji ścian pionowych
a) Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne ścian pionowych
b) Izolacje pionowe ścian fundamentowych
1.4. Opaska wokół budynku
2. Ocieplenie budynku wraz z wyprawą elewacyjną
2.1. Roboty przygotowawcze w tym roboty rozbiórkowe
2.2. Roboty termomodernizacyjne elewacji ze styropianu
2.3. Ocieplenie wełną - oddzielnie pożarowe na łączniku
3. Schody zewnętrzne
3.1. Schody główne
3.2. Schody zewnętrzne boczne
4. Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna
5. Ocieplenie stropodachu wentylowanego
5.1. Roboty rozbiórkowe
5.2. Wykonanie ocieplenia na stropie pod dachem
5.3. Ocieplenie dachu płaskiego na łączniku
5.4. Krycie dachów
6. Instalowanie wyrobów metalowych
7. Wykonanie instalacji odgromowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299815,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299815,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalacyjno Remontowy Mieczysław Składanek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 450695640

7.3.3) Ulica: Zdrojowa 72a

7.3.4) Miejscowość: Łomża

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299815,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-05-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane