Przebudowa- modernizacja budynku mieszkalnego leśniczówki Kamesznica
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00515382
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00515382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-27 09:44
- Lokalizacja
- Węgierska Górka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1274c072-5f35-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5530100143
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00515382 z dnia 2022-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa- modernizacja budynku mieszkalnego leśniczówki Kamesznica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zielona 62
1.5.2.) Miejscowość: Węgierska Górka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-350
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338641214
1.5.8.) Numer faksu: 338641481
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wegierska@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-wegierska-gorka
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.gov.pl/nadlesnictwo-wegierska-gorka/przebudowa--modernizacja-budynku-mieszkalnego-lesniczowki-kamesznica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa- modernizacja budynku mieszkalnego leśniczówki Kamesznica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1274c072-5f35-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00515382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00082904/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Odbudowa budynku leśniczówki Kamesznica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00426703/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.5.2022.PG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 359374,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą: Przebudowa- modernizacja budynku mieszkalnego leśniczówki Kamesznica
2) Lokalizacja: Powiat Żywiecki, Gmina: Milówka, leśnictwo: Kamesznica
3) Opis Zamówienia:
• Wykonanie odnowienia elewacji wraz z odświeżenie cokołu kamiennego
• Odnowienie schodów wejściowych /rozbiórka okładziny , nowe płytki kamienne granitowe, wymiana barier oraz wykonanie nowego podejścia z kostki brukowej.
• Wykonanie robót naprawczych kominów
• Wymiana podłóg na parterze
• Wykonanie nowych otworów drzwiowych wraz z naprożami /rys. 1B/
• Wykonanie nowych otworów okiennych wraz z naprożami /rys. 1B/
• Likwidacja starych otworów drzwiowych /rys. 1B/
• Wymiana płytkowania ścian w łazience i kuchni
• Likwidacja pomieszczenia garderoby w przedpokoju
• Wymiana stolarki drzwiowej (w sieni nowe drzwi z naświetlem)
• Montaż nowych ścian działowych /rys. 1B/
• Likwidacja starej okładziny klatki schodowej
• Wykonanie nowych tynków – płyta g-k na ścianach i sufitach parter
• Remont schodów drewnianych na poddasze
• Demontaż podłóg na poddaszu – rozbiórka cegły ułożonej na płask wraz z podsypką
• Wykonanie docieplenia podłogi na poddaszu
• Wykonanie nowych scian z płyt g-k w nowoprojektowanych pomieszczeniach mieszkalnych parter
• Wykonanie nowych otworów okiennych wraz z osadzeniem nowej stolarki okiennej po uprzednim zamontowaniu nadproża
• Wykonanie nowej intalacji elektrycznej wg odrebnego opracowania branżowego
• Demontaż i montaż nowej instalacji wodno – kanalizacyjnej i c.o.
• Montaż nowego pieca CO na drewno z osprzętem
• Montaż urządzeń sanitarnych w łazience
• Układanie podłóg
• Biały montaż
• Malowanie ścian oraz sufitów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45262700-8 - Przebudowa budynków
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537117,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 905768,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 537117,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368941275
7.3.3) Ulica: ul. Leśnianka 101
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 537117,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |