Rozwój społeczno-gospodarczy i turystyczny Gminy Sosnowica poprzez rozbudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Budowa sieci zbiorczej kanalizacji sanitarnej Górki-Zienki
URZĄD GMINY SOSNOWICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00515733
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00515733/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-27 10:58
- Lokalizacja
- Sosnowica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65994474-6f0b-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 5651023950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00515733 z dnia 2022-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój społeczno-gospodarczy i turystyczny Gminy Sosnowica poprzez rozbudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Budowa sieci zbiorczej kanalizacji sanitarnej Górki-Zienki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY SOSNOWICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000545797
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spokojna 10
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowica
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-230
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnowica@sosnowica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowa.sosnowica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.sosnowica.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój społeczno-gospodarczy i turystyczny Gminy Sosnowica poprzez rozbudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Budowa sieci zbiorczej kanalizacji sanitarnej Górki-Zienki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65994474-6f0b-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00515733
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026955/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozwój społeczno-gospodarczy i turystyczny Gminy Sosnowica poprzez rozbudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
PROW 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00462110/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i realizacja inwestycji na terenie gminy Sosnowica powiat parczewski :
• budowa ciśnieniowej sieci kanalizacji sanitarnej w m. Górki, Zienki wraz z budową indywidualnych przepompowni ścieków w m. Górki na działkach o nr ewidencyjnych Obręb 0002-Górki nr 71, 117/1, 118, 122/1, 60, 85, 99/1, 99/2, 100/3, 116/3, 116/4, 116/5, 119, 123/1, 83, 354, 353, 351, 349, 347, 346, 345, 53/1, 48/2, 62/2, 59, 40, 41, 42, 44, 45, 47/1, 63, 64/4, 93, 65/1, 66, 96/1, 68, 97/1, 69, 116/5, 116/4, 116/3, 125/6, 112, 82, 111, 81/4, 110, 81/1, 109/2, 80/1, 109/1, 79/2, 108, 107/1, 78/1, 77/1, 106, 105/2, 76/1, 104/1, 75/1, 102, 101, 73, 72, 100/3, 70, 100/2, 100/1, Obręb 0018-Zienki nr 4, 7, 44/1, 19/1, 17/3, 18, 20/1, 48/1, 36/21, 36/1:
- sieć kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej z rur PE100, SDR17, D90x5,4mm o długości 2 910,0m,
- sieć kanalizacji sanitarnej ciśnieniowa z rur PE100, SDR17, D75x4,5mm o długości 755,0 m,
- sieć kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej z rur PE100, SDR17, D63x3,8mm o długości 659,0m,
- sieć kanalizacji sanitarnej ciśnieniowa z rur PE100, SDR17, D50x3,0mm o długości 1882,0 m,
- pompownie indywidualne szt. 62
- studnia rozprężna z prefabrykowanych kręgów betonowych 1200mm, szt. 1
- odwodnienie rurociągów - hydranty podziemne wolnoprzelotowe DN80mm,
- zawór napowietrzająco-odpowietrzający DN80,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejsza oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamóweinia| 2022-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |