Bieżąca konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec w 2022 r. - zamówienie podobne -leśnictwo Zielone

Nadleśnictwo Zwierzyniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00516143
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00516143/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-27 12:31
Lokalizacja
Zwierzyniec, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64c9ac9b-85d5-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
9220008793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA LEŻAKDąbrowa Tomaszowska, PL · lot 0
393 197,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00516143 z dnia 2022-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżąca konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec w 2022 r. - zamówienie podobne -leśnictwo Zielone

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Zwierzyniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950015115

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul.Zamojska 6

1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zwierzyniec@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zwierzyniec.lublin.lasy.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżąca konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec w 2022 r. - zamówienie podobne -leśnictwo Zielone

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64c9ac9b-85d5-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00516143

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja dróg leśnych polegająca na profilowaniu nawierzchni, dostawie oraz wbudowaniu łamanego kruszywa naturalnego wraz z zagęszczeniem. Jest to powtórzenie podobnych robót budowlanych do zamówienia przeprowadzonego w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji pn. „Remont dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec w 2021 r.” (zn. spr. S.270.2.2.2021). wszczętego w dniu 15.09.2021 r., ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP/00182752/01 z dnia 16.09.2021, w którym Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego - polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w wymiarze 100% wartości zamówienia podstawowego. Umowę w sprawie niniejszego zamówienia podpisano w dniu 16 listopada 2021 r.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 341949,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja dróg leśnych polegająca na profilowaniu nawierzchni, dostawie oraz wbudowaniu naturalnego kruszywa łamanego wraz z zagęszczeniem

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393197,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393197,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393197,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budgar Leżak Aneta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 921-181-09-01

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Tomaszowska 2

7.3.5) Kod pocztowy: 22-600

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393197,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane