Zapewnienie jednego gorącego posiłku składającego się z dwóch dań i napoju dla uczniów/dzieci objętych pomocą Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie w 2023 roku.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00516297
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-27 13:06
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5631538059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłków
Wykonawcy
8 przyznanych
EWA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
36 096 PLNEWA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
11 280 PLNEWA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
11 280 PLNEWA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
11 280 PLNEWA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
50 160 PLNNiepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi RazemChełm, PL
43 240 PLNNiepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi RazemChełm, PL
10 260 PLNINVENTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 560 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.