Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu .
BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00516444
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-27 13:41
- Lokalizacja
- Brzeg, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7471571941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneOdczynniki do badania krwiWyroby diagnostyczneAnalizatory
Wykonawcy
6 przyznanych
DIAHEM AG, DIAGNOSTIC PRODUCTSBülach, CH
97 853 PLNROCHE DIAGNOSTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
384 769 PLN'SYSMEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Warszawa, PL
102 787 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
103 671 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
103 671 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
103 671 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.