Świadczenie usług interwencyjnych w Ośrodku Wsparcia przy ul. Reymonta 8 we Wrocławiu z podziałem na zadania
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00516836
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-27 15:00
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961004718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pracy społecznej
Wykonawcy
5 przyznanych
Mirosław FiukWrocław, PL
36 120 PLNMałgorzata KrężelPiotrków Trybunalski, PL
36 120 PLNPatryk MuszyńskiWrocław, PL
36 120 PLNAleksandra SzabatWrocław, PL
36 540 PLNMonika CendrowskaWrocław, PL
20 160 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.