Rewitalizacja parowozowni, pozostałych obiektów oraz obszarów zdegradowanych i poprzemysłowych po Cukrowni Ostrowite
GMINA BRZUZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00517008
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00517008/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-27 16:46
- Lokalizacja
- Brzuze, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb8b2713-4c85-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8921435926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00517008 z dnia 2022-12-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja parowozowni, pozostałych obiektów oraz obszarów zdegradowanych i poprzemysłowych po Cukrowni Ostrowite
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZUZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 62
1.5.2.) Miejscowość: Brzuze
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-517
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: referat_rozwoju@brzuze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzuze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/,1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja parowozowni, pozostałych obiektów oraz obszarów zdegradowanych i poprzemysłowych po Cukrowni Ostrowite2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb8b2713-4c85-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00517008
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00080436/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rewitalizacja parowozowni, pozostałych obiektów oraz obszarów zdegradowanych i poprzemysłowych po Cukrowni Ostrowite
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00394657/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.4/1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie budowy linii kablowych oświetlenia terenu w ramach przedsięwzięcia rewitalizacji obszarów poprzemysłowych, obszarów zdegradowanych, rewitalizacja i renowacja zabytkowej parowozowni, odtworzenie i utwardzenie placów, dróg wewnętrznych, odtworzenie części torowiska kolejki wąskotorowej, budowa ogrodzeń, oświetlenia i monitoringu terenu.
Przedmiotem robót jest budowa linii kablowych nn. 0,4kV oświetlenia terenu wraz z konstrukcjami nośnymi opraw oświetleniowych z lampami typu LED w pięciu lokalizacjach.
1) w miejscowości Ostrowite (przy domu kultury),
2) w miejscowości Ostrowite (pod Studziankę),
3) oświetlenia obiektu rekreacyjnego (boiska) w miejscowości Ostrowite,
4) w miejscowości Ostrowite (osada),
5) w miejscowości Ostrowite (droga wewnętrzna pieszo-rowerowa).
Zakres robót obejmuje :
montaż napowietrznej szafki pomiarowej,
montaż szafki sterowania oświetleniem ulicznym,
budowa linii kablowej nn. 0,4kV typu YAKXS 4x35 SE,
ustawienie słupów aluminiowych i stalowych z wysięgnikiem jednoramiennym,
montaż zewnętrznych opraw oświetleniowych ze źródłem światła typu LED o mocy całkowitej max. 55[W] z redukcją mocy oprawy dla oświetlenia drogowego,
montaż zewnętrznych opraw oświetleniowych ze źródłem światła typu LED o mocy całkowitej max. 30[W] z redukcją mocy oprawy dla doświetlenia przejść dla pieszych,
ochronę od przepięć atmosferycznych,
dodatkowy środek ochrony od porażeń prądem elektrycznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 786353,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1094700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 786353,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energa Oświetlenie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851232055
7.3.3) Ulica: Artura Grottgera 7
7.3.4) Miejscowość: Sopot
7.3.5) Kod pocztowy: 81-809
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- Montaż/demontaż latarni,
- Montaż linii kablowej,
- Wykonanie niezbędnych prac zgodnie z zakresem zamówienia.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 786353,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-07-31| 2022-12-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |