Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach wraz z infrastrukturą techniczną , parkingiem oraz zakupem wyposażenia scenicznego i meblowego"

Gmina Sierakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00517152
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00517152/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-28 08:07
Lokalizacja
Sierakowice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12aee495-1a2f-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
5891018894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie kinRoboty budowlane w zakresie teatrówProjektory filmoweSystemy oświetlenioweSprzęt nagłaśniający

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00517152 z dnia 2022-12-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach wraz z infrastrukturą techniczną , parkingiem oraz zakupem wyposażenia scenicznego i meblowego"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lęborska 30

1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_sierakowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach wraz z infrastrukturą techniczną , parkingiem oraz zakupem wyposażenia scenicznego i meblowego"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12aee495-1a2f-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00517152

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017837/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395634/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SUE.271.42.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zadania inwestycyjnego jest budowa wraz z Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w miejscowości Sierakowice. Obszar niniejszej inwestycji znajduje sie na terenie wiejskim, w południowej części Gminy Sierakowice, w sąsiedztwie ul. Kubusia Puchatka (dz. 234/10 i 231/5, obręb geodezyjny 0013 Sierakowice) w Powiecie Kartuskim, Województwo Pomorskie.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa obiektu użyteczności publicznej o przeznaczeniu związaną z funkcją kulturową. Planowany budynek będzie obiektem 3 kondygnacyjnym (parter, piętro i poddasz techniczne), częściowo podpiwniczonym (od strony południowej), wyposażonym w jeden szyb windy. Budynek w formie złożonego prostokąta o max. wymiarach 29,40 m x 55,26 m. W ramach tytułowego zadania przewiduje, poza budową budynku Wielofunkcyjnego Centrum Kultury, wykonanie wewnętrznego układu drogowego, zjazdu na działkę, miejsc postojowych, przyłącza wody i kanalizacji deszczowej, wewnętrzne i zewnętrzne instalacje, kanalizację sanitarną, deszczową, wentylację i klimatyzację, instalację grzewczą (w oparciu o pompę ciepła), instalację elektryczną i teletechniczną, wiaty na pojemniki do segregacji odpadów wraz z wykonaniem niwelacji i zagospodarowaniem terenu (wysianie trawników, uformowanie skarp). Zamówienie obejmuje również zakup oraz montaż urządzeń służącym obiektowi w tym: oświetlenia sceniczne, system nagłośnienia, urządzenia z zakresu kinotechniki (projektor) itd.

2. Podstawowe parametry techniczne projektowanego obiketu
— powierzchnia zabudowy: 1 372,10 m²,
— kubatura: 16 100,00 m³,
— wysokość: ok. 13,30 m,
— długość budynku: ok. 55,26 m.
— szerokość budynku: ok. 29,40 m.
— Ilość kondygnacji (nadziemnych): 3 (parter, piętro, poddasze techniczne),
— Ilość kondygnacji (podziemnych): 1 (podpiwniczenie fragmentu budynku)),

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót, które stanowią załączniki nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212150-2 - Roboty budowlane w zakresie kin

45212322-9 - Roboty budowlane w zakresie teatrów

38652000-0 - Projektory filmowe

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zakończyło się unieważnieniem postępowania.
Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena przedłożonych ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-12-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane