Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie zimowego utrzymania 2022/2023 z podziałem na zadania
POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00517487
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-28 09:24
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8181463043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
9 przyznanych
MARIAN BIENIEKBłędowa Zgłobieńska, PL
59 778 PLNBOGUSŁAW DROZDKlęczany, PL
57 834 PLNEWELINA PIKORWiśniowa, PL
75 168 PLNEWELINA PIKORWiśniowa, PL
75 168 PLNFIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA 'ROLMASZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKamionka, PL
79 920 PLNALFRED REGUŁAWielopole Skrzyńskie, PL
84 240 PLNGRAŻYNA MADEJAMała 87, PL
82 080 PLNMARCIN KOSYDARRopczyce, PL
90 036 PLNGRZEGORZ OZGAGlinik, PL
17 280 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.