Realizacja projektu polegającego na zapewnieniu infrastruktury na potrzeby stacjonowania i szkolenia batalionu lekkiej piechoty 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00517954
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00517954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-28 10:42
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f634b806-6b27-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
6750004695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

LIMWOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLimanowa, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00517954 z dnia 2022-12-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja projektu polegającego na zapewnieniu infrastruktury na potrzeby stacjonowania i szkolenia batalionu lekkiej piechoty 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350136843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mogilska 85

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-901

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzikrakow.zampubl@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzikrakow.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

rzikrakow.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami na zlecenie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja projektu polegającego na zapewnieniu infrastruktury na potrzeby stacjonowania i szkolenia batalionu lekkiej piechoty 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f634b806-6b27-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00517954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00466684/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 14 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 20/2022/ZP/WIB/OiB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja projektu polegającego na zapewnieniu infrastruktury na potrzeby stacjonowania i szkolenia batalionu lekkiej piechoty 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LIMWOT Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Miasto Limanowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372229493

7.3.3) Ulica: Ul. Jana Pawła II 9

7.3.4) Miejscowość: Limanowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 0,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa ma być zawarta między trzema Zamawiającymi, tj. Rejonowym Zarządem Infrastruktury w Krakowie, Spółką celową LIMWOT Sp. z o.o. oraz Miastem Limanowa. Na potrzeby wypełnienia ogłoszenia, w roli Zamawiającego występuje Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie, natomiast w roli wykonawców LIMWOT Sp. z o.o. oraz Miasto Limanowa. Ustalenie wartości umowy nastąpi zgodnie ze sposobem ustalenia ceny wskazanym w pkt 7.2 umowy. Postępowanie nie jest prowadzone na stronie internetowej.
2022-12-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane