Dokumentacja projektowo-kosztorysowa –Montaż systemu klimatyzacji w O/Płock oraz terenowych jednostkach organizacyjnych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00518124
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-28 11:08
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
7 przyznanych
ALBERT DRAGANLublin, PL
29 520 PLNALBERT DRAGANLublin, PL
29 520 PLNALBERT DRAGANLublin, PL
17 220 PLNALBERT DRAGANLublin, PL
29 520 PLNALBERT DRAGANLublin, PL
17 220 PLNALBERT DRAGANLublin, PL
17 220 PLNALBERT DRAGANLublin, PL
17 220 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.