„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG.”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00034270
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00034270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-15 10:08
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07bd8c15-826d-47ba-9feb-4e675b36a1d7
- Identyfikator
- 8341557848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Benzyna bezołowiowaSkroplony gaz ropopochodny (LPG)
Wykonawcy
2 przyznane
MW STAROIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
47 430 PLNMW STAROIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 1
9150 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00034270 z dnia 2025-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W ŁOWICZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152189
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 173/175
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 46 837 22 47 wew. 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdit.lowicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://biuletyn.abip.pl/pzdit.lowicz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzditlowicz.ezamawiajacy.pl/pn/PZDLOWICZ/demand/182237/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07bd8c15-826d-47ba-9feb-4e675b36a1d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00034270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214882/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa paliw płynnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583864
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDiT.3421.09.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46788,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Dostawa benzyny bezołowiowej Pb95.”a) Sukcesywna dostawa benzyny bezołowiowej Pb95 odpowiadającej wymaganiom jakościowym według normy PN-EN 228 oraz Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018 z dnia 2024.07.10).
b) Wykonawca musi dysponować co najmniej 1 stacją paliw, wyposażoną w dystrybutor paliwa dla benzyny bezołowiowej 95-oktanowej, zlokalizowaną w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego (ul. Jana Pawła II 173/175, Łowicz).
c) Przewidywana ilość zamawianej benzyny bezołowiowej wynosi do 8 500 litrów (ilość maksymalna) w okresie obowiązywania umowy.
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wymienionej ilości zamówienia w zależności od potrzeb. Nie zrealizowanie zamówienia w całości przez Zamawiającego nie może być podstawą do roszczeń finansowych Wykonawcy.
e) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość benzyny bezołowiowej, określoną w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018 z dnia 2024.07.10), oraz za warunki techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
4.5.5.) Wartość części: 39108,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Dostawa gazu LPG.”a) Sukcesywna dostawa gazu skroplonego propan – butan LPG spełniającego wszystkie wymagania jakościowe określone w przepisach wydanych na podstawie Art. 3 ust. 2 pkt 3 Ustawy z dnia 25.08.2006r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz.U.2024.1209 t.j. z dnia 2024.08.08), a w szczególności w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 28 maja 2021r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (Dz.U.2024.744 t.j. z dnia 2024.05.17) i normie PN-EN 589 Paliwa do pojazdów samochodowych – LPG.
b) Wykonawca musi dysponować co najmniej 1 stacją paliw, wyposażoną w dystrybutor paliwa dla gazu skroplonego propan-butan LPG, zlokalizowaną w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Zamawiającego (ul. Jana Pawła II 173/175, Łowicz).
c) Przewidywana ilość zamawianego gazu LPG wynosi do 3 000 litrów (ilość maksymalna) w okresie obowiązywania umowy.
d) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wymienionej ilości zamówienia w zależności od potrzeb. Nie zrealizowanie zamówienia w całości przez Zamawiającego nie może być podstawą do roszczeń finansowych Wykonawcy.
e) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość gazu LPG określoną w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 14 kwietnia 2016r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (Dz.U.2024.744 t.j. z dnia 2024.05.17) oraz za warunki techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)
4.5.5.) Wartość części: 7680,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47430,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47430,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47430,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MW STAROIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272847748
7.3.3) Ulica: ul. Łąkowa 7B
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-562
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47430,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9150,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MW STAROIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272847748
7.3.3) Ulica: ul. Łąkowa 7B
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-562
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9150,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |