Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich - Publicznego Przedszkola w Lipinkach Łużyckich.
Gmina Lipinki Łużyckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00519024
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00519024/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-28 13:31
- Lokalizacja
- Lipinki Łużyckie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e60bb48b-7220-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 9281930332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00519024 z dnia 2022-12-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich - Publicznego Przedszkola w Lipinkach Łużyckich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipinki Łużyckie
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Lipinki Łużyckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770623
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lipinki Łużyckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-213
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 0 68 3626230
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lipinki-luzyckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lipinki-luzyckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lipinki-luzyckie.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich - Publicznego Przedszkola w Lipinkach Łużyckich.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e60bb48b-7220-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519024
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037012/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich- Publicznego Przedszkola w Lipinkach Łużyckich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 2 – 5 i 9 Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00473294/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KRO/271/9/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja zespołu szklono - przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich w zakresie budynku przedszkola realizowanego w formule zaprojektuj i wybuduj.
Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie:
a) częściową wymianę stolarki drzwiowej,
b) montaż pompy ciepła z zintegrowanym zbiornikiem oraz instalacją PV na potrzeby CWU,
c) montaż powietrznej pompy ciepła na potrzeby CO,
d) montaż automatyki do regulacji temperatury w pomieszczeniach,
e) wymianę oświetlenia na oświetlenie LED,
f) montaż automatycznego sterowania oświetleniem poprzez czujki ruchu montowane w korytarzach oraz toaletach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawne:W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę - Andrzeja Szoberta Instalacje Elektryczne, 68-200 Żary, ul. Podchorążych 12. Cena oferty wynosi 713 400,00 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 423 738,69 zł.
W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 713400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 713400,00 PLN
| 2022-12-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |