Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej inwestycji drogowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla inwestycji drogowych w Gminie Aleksandrów Kujawski
Gmina Wiejska Aleksandrów Kujawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00519116
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-28 13:44
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8911560280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiaroweNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
8 przyznanych
MARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
18 327 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNMARIAN ZIEMECKINieszawa, PL
29 397 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.