Remont drogi przez miejscowość Leszczyny Kolonia na odcinku od drogi gminnej nr 121116E do granicy z gminą Rogów
GMINA JEŻÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00519710
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00519710/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-28 15:11
- Lokalizacja
- Jeżów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a798c6cf-6669-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 8331109686
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00519710 z dnia 2022-12-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi przez miejscowość Leszczyny Kolonia na odcinku od drogi gminnej nr 121116E do granicy z gminą Rogów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEŻÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Jeżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-047
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 46 875 53 71
1.5.8.) Numer faksu: +48 46 875 53 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jezow@jezow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jezow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.jezow.pl/wiadomosci/15081/przetargi_i_postepowania_rowne_lub_przekraczajace_kwote_130_000_1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi przez miejscowość Leszczyny Kolonia na odcinku od drogi gminnej nr 121116E do granicy z gminą Rogów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a798c6cf-6669-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519710
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029602/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont drogi przez miejscowość Leszczyny Kolonia na odcinku od drogi gminnej nr 121116E do granicy z gminą Rogów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00444449/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGiFS.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 812153,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II.1.3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje realizację zadania inwestycyjnego pn. „Remont drogi przez miejscowość Leszczyny Kolonia na odcinku od drogi gminnej nr 121116E do granicy z gminą Rogów”, w tym:
1. Roboty przygotowawcze obejmujące: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – od km 0+000,00 do km 1+215,40.
2. Roboty ziemne i rozbiórkowe obejmujące: ścinanie zawyżonych poboczy mechanicznie z wywiezieniem; profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie.
3. Jezdnia – nakładka obejmujące: mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni; wywóz ziemi samochodami samowyładowczymi na odl. do 1 km; ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni; wykonanie warstwy podbudowy z kruszyw łamanych gr. 20 cm; skropienie asfaltem podbudowy; wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych gr. 4 cm; skropienie asfaltem warstwy wiążącej; wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych gr. 4 cm.
4. Pobocza z pospółki obejmujące: plantowanie i uzupełnienie materiałem miejscowym (pospółka) stabilizowane mechanicznie po zagęszczeniu gr. 10 cm.
5. Roboty wykończeniowe obejmujące: geodezyjną inwentaryzację powykonawczą.
Szczegółowy zakres robót określony został w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 996951,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1334842,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 996951,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowe "BUD-DROG" Stanisława Polus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590030018
7.3.3) Ulica: Zawiła
7.3.4) Miejscowość: Koluszki
7.3.5) Kod pocztowy: 95-040
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 996951,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |