Wykonanie na działce nr 122/12 obręb 63 osłony od strony chodnika ul. 1 Maja w Olsztynie, stanowiącego główny ciąg pieszy z centrum miasta do osiedla Zatorze i peronu kolejowego Olsztyn Śródmieście.

Gmina Olsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00519761
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00519761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-28 15:26
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64eea1d2-8046-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
7393847026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiebiorstwo Budowlane SKORŁUTOWSCY sp. jawnaOlsztyn, PL · lot 0
442 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00519761 z dnia 2022-12-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie na działce nr 122/12 obręb 63 osłony od strony chodnika ul. 1 Maja w Olsztynie, stanowiącego główny ciąg pieszy z centrum miasta do osiedla Zatorze i peronu kolejowego Olsztyn Śródmieście.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-101

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umolsztyn.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie na działce nr 122/12 obręb 63 osłony od strony chodnika ul. 1 Maja w Olsztynie, stanowiącego główny ciąg pieszy z centrum miasta do osiedla Zatorze i peronu kolejowego Olsztyn Śródmieście.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64eea1d2-8046-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509398

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1) Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp i polega na powtórzeniu podobnych robót budowalnych, które zostały ujęte w zamówieniu podstawowym, tj. robót związanych z gospodarką zielenią, prac ziemnych, jak również budową obiektów wraz z zagospodarowaniem terenów.
2) Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego: numer ogłoszenia opublikowanego w Biuletynie Zamówień Publicznych: 773406-N-2020 z dnia 29-12-2020r. a wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu całkowitej wartości zamówienia
3) W dniu 30 czerwca 2021 r. Zamawiający zawarł umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym „SKORŁUTOWSKI” Spółka Jawna Jerzy i Ewa Skorłutowscy w Olsztynie w zakresie: "Budowy węzła przesiadkowego Olsztyn - Śródmieście wraz z połączeniami do ul. Partyzantów".

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.50.2022.a

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 362663,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie na działce oznaczonej numerem 122/12 obręb 63 estetycznej i wkomponowanej w otoczenie osłony od strony chodnika ul. 1 Maja w Olsztynie stanowiącego główny ciąg pieszy z centrum miasta do osiedla „Zatorze” i peronu kolejowego Olsztyn Śródmieście.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Budowlane SKORŁUTOWSCY sp. jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 739 0250 86 91

7.3.3) Ulica: ul. Gietkowska 9 c/1

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-170

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-05-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-12-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane