Przebudowa i rozbudowa strefy saun w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach
Tarnogórski Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. (dawniej Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A.)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00519982
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00519982/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-29 07:32
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fce43b15-6ccb-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 6450203947
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie saun
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00519982 z dnia 2022-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa strefy saun w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA INICJATYW GOSPODARCZYCH SPÓŁKA AKCYJNA
1.3.) Oddział zamawiającego: AIG S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003503983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Obwodnica 8
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@parkwodny.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aigsa.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.aigsa.com.pl https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Akcyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i rozbudowa strefy saun w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fce43b15-6ccb-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519982
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00107654/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa i rozbudowa strefy saun w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00460598/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.11/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa strefy saun która będzie składać się z sauny fińskiej, ziołowej, eventowej, solnej/IR, dwóch saun parowych, groty lodowej, wypoczywalni z tężnią solankową, wypoczywalni z leżankami ceramicznymi, misami do moczenia stup, basenem schładzającym, strefy wejściowej z lobby oraz sanitariatami i pomieszczeniami technicznymi zgodnie z projektem budowlanym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211370-3 - Roboty budowlane w zakresie saun
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 1) - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
Zamawiający informuje, że w ramach prowadzonego postępowania nie złożono ofert, w związku z powyższym zamawiający unieważnia postepowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
| 2022-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |