Wykonanie robót budowlanych w celu dostosowania obiektu Parku Wodnego w Tarnowskich Górach do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Tarnogórski Ośrodek Sportu i Rekreacji Spółka z o.o. (dawniej Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A.)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00519993
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00519993/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-29 07:36
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2c801a4-6a83-11ed-aea3-5a7c432eaced
Identyfikator
6450203947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty murarskie i muroweRoboty konstrukcyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00519993 z dnia 2022-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w celu dostosowania obiektu Parku Wodnego w Tarnowskich Górach do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AGENCJA INICJATYW GOSPODARCZYCH SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.) Oddział zamawiającego: AIG S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003503983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obwodnica 8

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@parkwodny.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aigsa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.aigsa.com.pl https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w celu dostosowania obiektu Parku Wodnego w Tarnowskich Górach do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2c801a4-6a83-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519993

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00107654/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie robót budowlanych w celu dostosowania obiektu Parku Wodnego w Tarnowskich Górach do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00452824/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w celu dostosowania obiektu Parku Wodnego w Tarnowskich Górach do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego zgonie z załącznikiem nr 1 do SWZ.
3. Prace odbywać się mogą w okresie od dnia 01.01.2023 do dnia 30.03.2023, według następującego harmonogramu i założeń:

1. Prace związane z :
1.1 Zabezpieczenie przeciwpożarowe otworu po szybie windy towarowej ( wykonanie części stropu) – piwnica
1.2 Zabezpieczenie przeciwpożarowe otworu po szybie windy towarowej ( wykonanie części stropu) – parter
1.3 Poszerzenie drzwi na klatkę wschodnią do szerokości 120 cm przy izolatce EI30 s200 – I piętro
1.4 należy wykonać do dnia 30.01.2023.Termin zakończenia powyższych prac podyktowane są koniecznością zakończenia prac związanych z wykonaniem instalacji elektrycznej w celu dostosowania obiektu Parku Wodnego w Tarnowskich Górach do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego wykonywanych przez odrębną firmę.

2. Prace związane z :
2.1 Poszerzenie drzwi z szatni na klatkę wschodnią do szerokości 120 cm EI 30 s200 – parter
2.2 Wykonanie dodatkowego wejścia przy głównym wejściu do obiektu – parter
2.3 Wymiana okna wraz z nowymi drzwiami 2x110 cm na hali basenowej

Należy prowadzić w godzinach nocnych.

3. Zamawiający zapewni dostęp do remontowanych pomieszczeń poprzez wejście przez taras od strony zachodniej budynku oraz klatkę schodową wschodnia.
4. Wszelkie materiały budowlane należy magazynować w wyznaczonych pomieszczeniach, Zamawiający nie będzie udostępniał innych pomieszczeń w budynku Parku Wodnego.
5. Wykonawca musi zabezpieczyć podczas wykonywania prac obiekt przed pyleniem, a zwłaszcza halę basenową, holl główny, szatnie i pomieszczenia saun.
6. Transport gruzu i odpadów budowlanych odbywać powinien się na bieżąco po wykonanych pracach.
7. Roboty rozbiórkowe należy prowadzić w godzinach nocnych oraz w godzinach porannych do godziny 14.00
8. Cięcie materiałów budowlanych należy prowadzić w sposób niepylący.
9. Firma wykonująca prace zobligowana jest do uczestnictwa w cotygodniowych radach budowy w celu koordynacji wykonywanych prac na obiekcie.


3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
2.1 Dokumentacja techniczna - Opis przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ
2.2 Wzór umowy który stanowi załącznik do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 1) - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne
Zamawiający informuje, że w ramach prowadzonego postępowania nie złożono ofert, w związku z powyższym zamawiający unieważnia postepowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
2022-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane