Dostawa oleju napędowego

COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00520332
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-29 08:59
Lokalizacja
Sokoły, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowy

Wykonawcy

3 przyznane

PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWABiała Podlaska, PL
147 420 PLN
PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWABiała Podlaska, PL
21 060 PLN
PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWABiała Podlaska, PL
21 060 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.