Wymiana dwóch tablic rozdzielczych zasilających szafy sterowe nowych dźwigów osobowych w Przychodni MSWiA we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00520538
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00520538/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-29 09:30
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1c34c06-5697-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8981803575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budynków
Wykonawcy
1 przyznane
RADOSŁAW WOŁYNIAKŻerniki Wrocławskie, PL · lot 0
22 140 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00520538 z dnia 2022-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dwóch tablic rozdzielczych zasilających szafy sterowe nowych dźwigów osobowych w Przychodni MSWiA we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930856126
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OŁBINSKA 32
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-233
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@spzozmswia.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzozmswia.wroclaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://spzozmswia.wroclaw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dwóch tablic rozdzielczych zasilających szafy sterowe nowych dźwigów osobowych w Przychodni MSWiA we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c34c06-5697-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00520538
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013180/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana dwóch tablic rozdzielczych zasilających szafy sterowe nowych dźwigów osobowych w Przychodni MSWiA we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00414945/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ-ZP-2375-32/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę dwóch tablic rozdzielczych zasilających szafy sterowe nowych dźwigów osobowych w Przychodni MSWiA we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej.” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja dźwigów osobowych w przychodni MSWiA przy ul. Grabiszyńskiej”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22140 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89790 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22140 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELECTRIC SYSTEM, Radosław Wołyniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9251791363
7.3.4) Miejscowość: Żerniki Wrocławskie
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22140 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2022-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |