Wymiana kotłów grzewczych w budynkach Nadleśnictwa Przasnysz
NADLEŚNICTWO PRZASNYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00521111
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00521111/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-12-29 10:53
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0304af71-64da-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 7610002739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00521111 z dnia 2022-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana kotłów grzewczych w budynkach Nadleśnictwa Przasnysz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PRZASNYSZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550326900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zawodzie 4
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 752 30 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przasnysz@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przasnysz.olsztyn.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6902801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana kotłów grzewczych w budynkach Nadleśnictwa Przasnysz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0304af71-64da-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00521111
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00259091/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wymiana kotłów c.o. w Nadleśnictwie Przasnysz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00439528/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 247257,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana zużytego kotła grzewczego wraz z czopuchem na kocioł zgazowujący drewno. Kocioł pracujący w układzie z buforem grzewczym (bufor z wężownicą). Automatyka sterująca przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz obiegiem grzewczym sterowanym pogodowo. Wymiana odcinków instalacji kotłowej, wymiana odcinków instalacji c.w.u. Uporządkowanie instalacji elektrycznej w obrębie kotłowni (wymiana opraw oświetleniowych, wymiana gniazd, wykonanie zasilania kotła i pomp obiegowych c.o.). Wymiana kanałów nawiewnych do kotłowni, "zetek".4.5.3.) Główny kod CPV: 42000000-6 - Maszyny przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
42160000-8 - Układy kotłów grzewczych
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
51510000-0 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń ogólnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 51523,42 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana zużytego kotła grzewczego wraz z czopuchem na kocioł zgazowujący drewno. Kocioł pracujący w układzie z buforem grzewczym (bufor z wężownicą). Automatyka sterująca przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz obiegiem grzewczym sterowanym pogodowo. Wymiana odcinków instalacji kotłowej, wymiana odcinków instalacji c.w.u. Uporządkowanie instalacji elektrycznej w obrębie kotłowni (wymiana opraw oświetleniowych, wymiana gniazd, wykonanie zasilania kotła i pomp obiegowych c.o.). Wymiana kanałów nawiewnych do kotłowni, "zetek".4.5.3.) Główny kod CPV: 42000000-6 - Maszyny przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
42160000-8 - Układy kotłów grzewczych
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
51510000-0 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń ogólnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 53147,02 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana zużytego kotła grzewczego wraz z czopuchem na kocioł zgazowujący drewno. Kocioł pracujący w układzie z buforem grzewczym (bufor z wężownicą). Automatyka sterująca przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz obiegiem grzewczym sterowanym pogodowo. Wymiana odcinków instalacji kotłowej, wymiana odcinków instalacji c.w.u. Uporządkowanie instalacji elektrycznej w obrębie kotłowni (wymiana opraw oświetleniowych, wymiana gniazd, wykonanie zasilania kotła i pomp obiegowych c.o.). Wymiana kanałów nawiewnych do kotłowni, "zetek".4.5.3.) Główny kod CPV: 42000000-6 - Maszyny przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
42160000-8 - Układy kotłów grzewczych
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
51510000-0 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń ogólnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 46616,03 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana zużytego kotła grzewczego wraz z czopuchem na kocioł zgazowujący drewno. Kocioł pracujący w układzie z buforem grzewczym (bufor z wężownicą). Automatyka sterująca przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz obiegiem grzewczym sterowanym pogodowo. Wymiana odcinków instalacji kotłowej, wymiana odcinków instalacji c.w.u. Uporządkowanie instalacji elektrycznej w obrębie kotłowni (wymiana opraw oświetleniowych, wymiana gniazd, wykonanie zasilania kotła i pomp obiegowych c.o.). Wymiana kanałów nawiewnych do kotłowni, "zetek".4.5.3.) Główny kod CPV: 42000000-6 - Maszyny przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
42160000-8 - Układy kotłów grzewczych
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
51510000-0 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń ogólnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 51523,42 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana zużytego kotła grzewczego wraz z czopuchem na kocioł zgazowujący drewno. Kocioł pracujący w układzie z buforem grzewczym (bufor z wężownicą). Automatyka sterująca przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz obiegiem grzewczym sterowanym pogodowo. Wymiana odcinków instalacji kotłowej, wymiana odcinków instalacji c.w.u. Uporządkowanie instalacji elektrycznej w obrębie kotłowni (wymiana opraw oświetleniowych, wymiana gniazd, wykonanie zasilania kotła i pomp obiegowych c.o.). Wymiana kanałów nawiewnych do kotłowni, "zetek".4.5.3.) Główny kod CPV: 42000000-6 - Maszyny przemysłowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej
42160000-8 - Układy kotłów grzewczych
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
44620000-2 - Grzejniki centralnego ogrzewania i kotły grzewcze, i ich części
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
51510000-0 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń ogólnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 44447,31 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64260,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70794,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64260,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Wodno Kanalizacyjne CO i Glazurnictwo Mieczysław Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681002332
7.3.4) Miejscowość: Nowe Niestępowo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-121
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64260,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64260,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64260,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Wodno Kanalizacyjne CO i Glazurnictwo Mieczysław Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681002332
7.3.4) Miejscowość: nowe Niestępowo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-121
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64260,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72198,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59940,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Wodno Kanalizacyjne CO i Glazurnictwo Mieczysław Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681002332
7.3.4) Miejscowość: Nowe Niestępowo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-121
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59940,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64260,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70794,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64260,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Wodno Kanalizacyjne CO i Glazurnictwo Mieczysław Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681002332
7.3.4) Miejscowość: Nowe Niestępowo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-121
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64260,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61830,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Wodno Kanalizacyjne CO i Glazurnictwo Mieczysław Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681002332
7.3.4) Miejscowość: Nowe Niestępowo
7.3.5) Kod pocztowy: 06-121
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2022-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |