Naprawa pokrycia dachu budynku hali sportowej położonej przy ulicy Składowej nr 1 w Lubinie.

Zespół Szkół Nr1 im. prof. Balesława Krupińskiego w Lubinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00521171
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00521171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-29 11:01
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c8c8b4d-64e9-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
6921028723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachówWykonywanie pokryć dachowychMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID ZARZECKIBiałystok, PL · lot 0
447 720 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00521171 z dnia 2022-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa pokrycia dachu budynku hali sportowej położonej przy ulicy Składowej nr 1 w Lubinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Nr1 im. prof. Balesława Krupińskiego w Lubinie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZS1lubin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000027306

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 9

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zs1.lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zs1.lubin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa pokrycia dachu budynku hali sportowej położonej przy ulicy Składowej nr 1 w Lubinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c8c8b4d-64e9-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00521171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00332159/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Naprawa pokrycia dachu wraz z instalacją odgromową budynku hali sportowej położonej przy ulicy Składowej nr 1 w Lubinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00444463/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS1.231.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest naprawa pokrycia dachu wraz z instalacją odgromową budynku hali sportowej położonej przy ulicy Składowej nr 1 w Lubinie.
2 Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
a) usunięcie pasa pokrycia dachowego szer. 150 cm od koryta dachu nr 1 w obie strony, wraz korytem do warstwy konstrukcyjnej stropu i odtworzenie tych warstw ze styropianu dach podłoga + nowa hydroizolacja z papy nawierzchniowej,
b) demontaż istniejących czap attykowych i podwyższenie istniejących ogniomurów o około 22 cm za pomocą konstrukcji drewnianej,
c) wykonanie podwyższenia cokołów pod wentylatory o około 22 cm za pomocą konstrukcji drewnianej,
d) ułożenie przekładki z geowłókniny i nowej termoizolacji ze styropapy gr. 15 cm,
e) zakołkowanie styropapy do podłoża betonowego stropu za pomocą łączników teleskopowych typu GOK,
f) wykonanie nowej hydroziolacji z papy termozgrzewalnej nawierzchniowej,
g) wykonanie burt z płyt OSB przy rynnach w celu zakończenia izolacji i przykręcenia haków rynnowych doczołowych,
h) montaż obróbek blacharskich,
i) montaż zdemontowanej wcześniej instalacji odgromowej,
j) montaż rynien dachowych,
k) ponowny montaż wentylatorów dachowych na podwyższonych cokołach,
l) wykonanie hydroizolacji na stykach z attykami i ścianami wg zaprojektowanych detali.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1107000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447720,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMAR DAWID ZARZECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200450910

7.3.3) Ulica: ul. Świętego Jerzego 19/29

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-349

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447720,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2022-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane