Dostawa i montaż windy dla osób z niepełnosprawnościami oraz wykonanie posadzki z płytek antypoślizgowych w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Łobzie

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŁOBZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00034922
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00034922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-15 11:30
Lokalizacja
Łobez, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e00183bc-6683-48fe-b7c6-c84f4b33b649
Identyfikator
2530104317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweWyrównywanie podłógRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windRoboty w zakresie okładziny tynkowejKładzenie terakotyRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00034922 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż windy dla osób z niepełnosprawnościami oraz wykonanie posadzki z płytek antypoślizgowych w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Łobzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W ŁOBZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812427129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 13

1.5.2.) Miejscowość: Łobez

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-150

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 91 3974244

1.5.8.) Numer faksu: 913974088

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szlo@praca.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lobez.praca.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e00183bc-6683-48fe-b7c6-c84f4b33b649

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż windy dla osób z niepełnosprawnościami oraz wykonanie posadzki z płytek antypoślizgowych w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Łobzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e00183bc-6683-48fe-b7c6-c84f4b33b649

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00034922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679717

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SD.2420.1.2024.ToG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 190575 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące dostawę i montaż dźwigu osobowego oraz wykonanie posadzki z płytek antypoślizgowych w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Łobzie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty, które zostały złożone w w/w postępowaniu przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W postępowaniu złożono 2 oferty.
Cena oferty nr 1 wynosi 261.534,66 zł brutto.
Cena oferty nr 2 wynosi 387.556,69 zł brutto.

Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 256.800,00 zł brutto.
2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane