Ocena i kwalifikacja skierowań na leczenie uzdrowiskowe

Narodowy Fundusz Zdrowia Dolnośląski Oddział Wojewódzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00522820
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-12-29 14:23
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8992517867
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi medyczne i podobne

Wykonawcy

2 przyznane

JACEK GĄSIOROWSKIKiełczów, PL
102 500 PLN
Praktyka Lekarska Krzysztof MazurSzczawno-Zdrój, PL
102 500 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.