„Przygotowanie wraz z dostawą obiadów dwudaniowych i drugich śniadań na potrzeby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice”

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ GMINY MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00034984
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00034984/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-15 11:36
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da588223-6f3a-4fa1-97ba-694889feabdb
Identyfikator
5341530747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „KTO RANO WSTAJE” W UPADŁOŚCIWarszawa, PL · lot 0
475 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00034984 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przygotowanie wraz z dostawą obiadów dwudaniowych i drugich śniadań
na potrzeby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ GMINY MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006712150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gops.michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gops.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da588223-6f3a-4fa1-97ba-694889feabdb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przygotowanie wraz z dostawą obiadów dwudaniowych i drugich śniadań
na potrzeby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da588223-6f3a-4fa1-97ba-694889feabdb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00034984

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015262/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Przygotowanie wraz z dostawą obiadów dwudaniowych na potrzeby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice w roku 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583312

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOPS.SO.261.01.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 472500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa posiłków dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz drugich śniadań i obiadów dwudaniowych dla uczestników Dziennego Domu Senior +
2. Każdy posiłek będzie przygotowany na bazie własnych produktów Wykonawcy.
• Obiady będą składały się z zupy, drugiego dania oraz surówki ,
• II Śniadania będą składały się z : kanapek z różnego rodzaju pieczywa, wędlin, sera : z masłem, sałatą i warzywami sezonowymi, drożdżówek, owsianek, naleśników, zupy mlecznej, jogurtów, serków homogenizowanych (dopasowanych do odpowiednich diet).
3. Wykonawca będzie dostarczał posiłki pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych.
4. Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania posiłków z wykorzystaniem własnego zaplecza kuchennego (pomieszczeń kuchennych, sprzętu i urządzeń kuchennych).
5. Wykonawca zobowiązany będzie do podania lokalizacji (dokładnego adresu) miejsca gdzie przygotowywane będą posiłki.
6. Przygotowane posiłki będą dostarczane przez Wykonawcę w ustalonych godzinach w miejsca wskazane przez Zamawiającego.
7. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Zadanie 1 - usługi przygotowywania wraz z dowozem dwudaniowych obiadów do miejsca zamieszkania klientów Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Michałowice;
2) Zadanie 2 - usługi przygotowywania wraz z dowozem II śniadań oraz dwudaniowych obiadów dla uczestników Dziennego Domu Senior+.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 475500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 475500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna "Kto rano wstaje"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146912334

7.3.3) Ulica: Sosnkowskiego 29

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi