Sukcesywne usługi kurierskie na potrzeby Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku
OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00523464
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-12-29 18:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5832608016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pocztowe i kurierskie
Wykonawcy
2 przyznane
Poczta Polska Spółka Akcyjna adres do korespondencji: Pion Sprzedaży Biuro Klienta Biznesowego i Instytucjonalnego Rejon Sprzedaży Kielce, Pl. Niepodległości 2, 25-001 KielceWarszawa, PL
1 362 454,79 PLNPoczta Polska Spółka Akcyjna adres do korespondencji: Pion Sprzedaży Biuro Klienta Biznesowego i Instytucjonalnego Rejon Sprzedaży Kielce, Pl. Niepodległości 2, 25-001 KielceWarszawa, PL
1 362 454,79 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.