„Modernizacja parkingu usytuowanego w sąsiedztwie budynku administracyjnego nr 15 zlokalizowanego na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie"
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00035060
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00035060/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-15 11:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6b5e5e7-1ce2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 5250011875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00035060 z dnia 2025-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja parkingu usytuowanego w sąsiedztwie budynku administracyjnego nr 15 zlokalizowanego na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marymoncka 32
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-968
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.bojarska@awf.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://awf.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja parkingu usytuowanego w sąsiedztwie budynku administracyjnego nr 15 zlokalizowanego na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6b5e5e7-1ce2-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035060
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00343147
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. W zakres robót objętych inwestycją wchodzi:
a) Roboty zakresu wod-kan,
b) Roboty zakresu elektrycznego,
c) Wykonanie korytowania wraz z pogłębieniem,
d) Uformowanie spadków, wykonanie skarpowań,
e) Umocnienie skarpy przyległej do parkingu,
f) Ułożenie i montaż krawężników, obrzeży,
g) Ułożenie podsypki wraz z zagęszczeniem warstw podbudowy,
h) Wykonanie nawierzchni docelowej parkingu,
i) Montaż docelowego oświetlenia - opraw wolnostojących wraz z zasileniem,
j) Montaż 2 szt. stacji ładowania samochodów elektrycznych,
k) Naprawa przyległej drogi wewnętrznej na długości parkingu,
l) Transferu planowanej kanalizacji przebiegającej pod parkingiem,
m) Ułożenie instalacji odwodnienia płyty parkingu ze studzienkami,
n) Ułożenie rur osłonowych na potrzeby zasilania kamer
o) Oznakowanie (malowanie) miejsc zgodne z obecnymi wytycznymi w tym zakresie: 3 szt. dla niepełnosprawnych, 2 szt. ładowania samochodów, postojowe za pomocą pasów wytyczających granice miejsca postoju.
p) Zintegrowanie oprogramowania obsługującego płatności za ładowanie pojazdów z programem funkcjonującym u Zamawiającego, tak, aby Zamawiający mógł w sposób bezpośredni (on-line) pobierać opłaty za korzystanie z ładowarek EPV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy| 2025-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |