Rozbudowa infrastruktury światłowodowej FTTH na terenie gminy Kleszczów : Część 1: budowa przyłączy telekomunikacyjnych Część 2: zapewnienie dostępu do sieci telekomunikacyjnej w Stefanowiźnie
Gmina Kleszczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00524130
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00524130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-12-30 09:12
- Lokalizacja
- Kleszczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b91f6e26-568f-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7692078512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00524130 z dnia 2022-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa infrastruktury światłowodowej FTTH na terenie gminy Kleszczów :
Część 1: budowa przyłączy telekomunikacyjnych
Część 2: zapewnienie dostępu do sieci telekomunikacyjnej w Stefanowiźnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 47
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447316639
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.kleszczow.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa infrastruktury światłowodowej FTTH na terenie gminy Kleszczów :Część 1: budowa przyłączy telekomunikacyjnych
Część 2: zapewnienie dostępu do sieci telekomunikacyjnej w Stefanowiźnie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b91f6e26-568f-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00524130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00051094/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa sieci FTTH i budowa przyłączy teletechnicznych na terenie gminy
1.1.20 Rozbudowa sieci FTTH i budowa przyłączy teletechnicznych na terenie gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421896/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa infrastruktury światłowodowej FTTH na terenie gminy Kleszczów :Część 1: budowa przyłączy telekomunikacyjnych
Ogólny opis zakresu robót:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje rozbudowę infrastruktury w celu uruchomienia dostępu do telekomunikacyjnej sieci światłowodowej FTTH w wybranych lokalizacjach, wraz z wykonaniem niezbędnej dokumentacji projektowej.
Przewidywany zakres robót do wykonania w ramach zamówienia obejmuje w szczególności:
a) budowa i doposażenie punktów dostępowych FTTH,
b) montaż wiązki mikrorurek 3x12/8 w kanalizacji pierwotnej – długość ok. 0,87 km,
c) montaż wiązki mikrorurek 9x7/4 w kanalizacji pierwotnej – długość ok. 1,05 km,
d) montaż mikrokabla 12J do mikrokanalizacji – długość ok. 1,005 km,
e) budowa przyłączy - zaciąganie mikrorurki 7/4 do kanalizacji pierwotnej,
f) budowę bezpośrednio w ziemi mikrokanalizacji z mikrorurek grubościennych,
g) wciąganie mikrokabla 2J do mikrorurek w kanalizacji kablowej,
h) budowę i uruchomienie instalacji budynkowej (abonenckiej) FTTH – 83 szt.
Wykonawca ponosi wobec Zamawiającego odpowiedzialność z tytułu rękojmi za Wady przedmiotu Umowy przez okres
5 lat od daty Odbioru końcowego, zgodnie z ofertą Wykonawcy, na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.
Wykonawca udziela Zamawiającemu na wykonany przedmiot Umowy, gwarancji jakości na okres 5 lat, licząc od daty
Odbioru końcowego, zgodnie z ofertą Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
32571000-6 - Infrastruktura komunikacyjna
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 1025802,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa infrastruktury światłowodowej FTTH na terenie gminy Kleszczów :Część 2: zapewnienie dostępu do sieci telekomunikacyjnej w Stefanowiźnie
Ogólny opis zakresu robót:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje rozbudowę infrastruktury w celu uruchomienia dostępu do telekomunikacyjnej sieci światłowodowej FTTH w wybranych lokalizacjach, wraz z wykonaniem niezbędnej dokumentacji projektowej.
Przewidywany zakres robót do wykonania w ramach zamówienia obejmuje w szczególności:
a) budowa i doposażenie punktów dostępowych FTTH,
b) montaż mikrokanalizacji 12/8 – długość ok. 0,23 km,
c) montaż światłowodowych kabli dystrybucyjnych – długość ok. 3,6 km,
d) budowa przyłączy - zaciąganie mikrorurki 1x7/4 do kanalizacji pierwotnej,
e) budowę i uruchomienie instalacji budynkowej (abonenckiej) FTTH – 6 szt.
5.3. Wykonawca ponosi wobec Zamawiającego odpowiedzialność z tytułu rękojmi za Wady przedmiotu U mowy przez okres 5 lat od daty Odbioru końcowego, zgodnie z ofertą Wykonawcy, na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.
Wykonawca udziela Zamawiającemu na wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot Umowy, gwarancji jakości na okres 5 lat, licząc od daty Odbioru końcowego, zgodnie z ofertą Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
32571000-6 - Infrastruktura komunikacyjna
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 182628,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 790000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1044270,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 790000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Furel Inwestycje Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7262658052
7.3.3) Ulica: ul. Łagniewnicka 167
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 91-863
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 790000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98277,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98277,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Globitel Projekty Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 554-29-45-165
7.3.3) Ulica: ul. Łąkowa 3/5 lok. 10
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-562
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98277,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |