„Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj

GMINA ROGÓŹNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00524265
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00524265/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-30 09:29
Lokalizacja
Rogóźno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87b17472-f926-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8762310772
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie uzdatniania wodyMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Roboty budowlanePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszynUsługi przesyłu wody i podobneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00524265 z dnia 2022-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGÓŹNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rogóźno 91B

1.5.2.) Miejscowość: Rogóźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-318

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@rogozno.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.ug.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87b17472-f926-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00524265

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016606/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234912/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPA.271.1.22.WPA-I.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” podczas
realizacji zadania: „Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości
Szembruk”
2.2. W zakres robót objętych niniejszym postępowaniem wchodzi zaprojektowanie i wykonanie modernizacji
istniejącej stacji uzdatniania wody (dalej również jako SUW), budowa ujęcia ze studnią głębinową oraz
przebudowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Szembruk na działce nr 7/1
obręb Szembruk, gm. Rogóźno. Szczegółowy opis zamówienia określa Program Funkcjonalno
Użytkowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
2.3. W ramach przedmiotu zamówienia W ykonawca zobowiązany będzie do:
2.3.1. opracowania dokumentacji w formie papierowej, tj.:
a) Ilość egzemplarzy poszczególnych opracowań powinna docelowo wynosić:
 dwa opieczętowane komplety projektu budowlanego, zatwierdzonego przez organ wyda-
jący pozwolenie na budo wę lub zgłoszenie,
 dwa komplety informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, (jeśli będzie wyma-
gana),
 cztery komplety dokumentacji wykonawczej,
 dwa komplety dokumentacji powykonawczej,
 dwa komplety instrukcji obsługi, eksploatacji i konserwacji,
 Powyższy wykaz nie uwzględnia dokumentacji na potrzeby Wykonawcy oraz do bieżących
uzgodnień
2.3.2. Przekazania w formie elektronicznej nagranej na nośniku CD lub DVD lub pendrive w 2
egzemplarzach:
a) projektu budowlanego lub opisu robót wraz z rysunkami,
b) projektu wykonawczego,
c) dokumentacji powykonawczej,
d) informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (jeśli będzie potrzebna)
e) instrukcji obsługi i eksploatacji stacji.
2.3.3. Wersja cyfrowa wykonana zostanie z zastosowaniem następujących formatów elektronicznych:
a) op isy, zestawienia, obliczenia pliki w formacie *.doc lub *.pdf
b) rysunki: pliki w formacie *.dxf, *.dwg, lub *.pdf
c) zestawienia, obliczenia pliki w formacie *.xls, lub *.pdf
Wymagane jest aby pliki wersji elektronicznej i w *PDF odpowiadały teczkom wersji
drukowanej,
rysunki zawierały podpisy projektantów i inne elementy naniesione na wersję drukowaną.
2.4. Wykonawca przez cały okres trwania umowy zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospoda rczej na kwotę nie niższą niż
3.000.000,00 PLN

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

45000000-7 - Roboty budowlane

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

50500000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn

65100000-4 - Usługi przesyłu wody i podobne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2022-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane