UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY TUSZYN

Gmina Tuszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00035193
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00035193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-15 11:55
Lokalizacja
Tuszyn, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b8260df-cfc8-4fde-8602-1930144f023b
Identyfikator
7282599683
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

Wykonawcy

1 przyznane

GENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 1
115 542 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00035193 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY TUSZYN

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tuszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648304

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42 232 13 82 wew. 42

1.5.8.) Numer faksu: 42 614 30 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@tuszyn.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuszyn.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminatuszyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. Mariusza Chołuja w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 004710017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 49

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@tuszyn.naszops.pl; sw@tuszyn.naszops.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tuszyn.naszops.pl

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Sportu i Wypoczynku w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 473244939

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Noworzgowska 20

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oceanik@oceanik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://oceanik.pl

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Kultury w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 590283506

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Noworzgowska 20A

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@moktuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mcktuszyn.pl

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 590315258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgmtuszyn@o2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgmtuszyn.naszzgm.pl/

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 590314655

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brzezińska 86A

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zwik@zwiktuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zwiktuszyn.pl

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespól Przedszkolny w Tuszynie (dawniej Przedszkole Miejskie Nr 1)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 590347376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tysiąclecia 4

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zespolprzedszkolny@zptuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zptuszyn.pl

Zamawiający 8

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespól Przedszkolny w Tuszynie (dawniej Przedszkole Miejskie Nr 3)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 368067861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zespolprzedszkolny@zptuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zptuszyn.pl

Zamawiający 9

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Miejskie Nr 2 „Pod Sosnami”

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 590347360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 8

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pm2tuszyn.sz

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pm2tuszyn.szkolnastrona.pl

Zamawiający 10

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kujawińskiego w Górkach Dużych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 001232066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jutroszewska 17

1.5.2.) Miejscowość: Górki Duże

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola.gorki@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szkolagorki.pl

Zamawiający 11

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 001248305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 15

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp1tuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp1tuszyn.pl

Zamawiający 12

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 000816345

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp2tuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp2tuszyn.superszkolna.pl

Zamawiający 13

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 001232072

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Wodzin Prywatny

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@spwodzinprywatny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spwodzinprywatny.pl

Zamawiający 14

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 101750852

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Starościańska 6/4

1.5.2.) Miejscowość: Tuszynek Majoracki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpgk.tuszyn@tuszyn.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tuszyn.info.pl

Zamawiający 15

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dzienny Dom „Senior-WIGOR” w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 363261682

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 49

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@senior-wigor-tuszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://senior-wigor-tuszyn.pl

Zamawiający 16

1.2.) Nazwa zamawiającego: Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 472392201

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lotuszyn3@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lotuszyn.pl

Zamawiający 17

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Obsługi Administracyjno – Finansowej Szkół i Przedszkoli w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 366077275

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 13

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: coafsip@coafsip.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://coafsip.pl

Zamawiający 18

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Żłobek w Tuszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 529341591

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prusa 7

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@tuszyn.naszops.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tuszyn.info.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY TUSZYN

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b8260df-cfc8-4fde-8602-1930144f023b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00219594/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Tuszyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627890

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.24.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 545969,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie majątku i innych interesów Zamawiającego.
Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Zamawiającego.
Zakres ubezpieczenia obejmuje:
1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk,
2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- Załącznik nr 1 do SWZ dotyczący części I, II i III zamówienia:
1) Klauzule dodatkowe rozszerzające zakres ochrony: obligatoryjne i fakultatywne
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający założenia do poszczególnych rodzajów ubezpieczeń: warunki obligatoryjne oraz definicje pojęć i inne postanowienia szczególne dla ubezpieczenia majątku i odpowiedzialności cywilnej, dla ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, oraz dla ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Zamawiającego, członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
- Załącznik nr 1a do SWZ: opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz mienia zgłaszanego do ubezpieczenia, dotyczący części I i II zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.) Wartość części: 364349,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie majątku i innych interesów Zamawiającego.
Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Zamawiającego.
Zakres ubezpieczenia obejmuje:
1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco,
3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,
4) ubezpieczenie assistance i mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- Załącznik nr 1 do SWZ dotyczący części I, II i III zamówienia:
1) Klauzule dodatkowe rozszerzające zakres ochrony: obligatoryjne i fakultatywne
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający założenia do poszczególnych rodzajów ubezpieczeń: warunki obligatoryjne oraz definicje pojęć i inne postanowienia szczególne dla ubezpieczenia majątku i odpowiedzialności cywilnej, dla ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, oraz dla ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Zamawiającego, członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
- Załącznik nr 1a do SWZ: opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz mienia zgłaszanego do ubezpieczenia, dotyczący części I i II zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

4.5.5.) Wartość części: 166500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie majątku i innych interesów Zamawiającego.
Część III: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Zamawiającego.
Zakres ubezpieczenia obejmuje:
1) ubezpieczenie imienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych,
2) ubezpieczenie bezimienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w nawiązaniu do ustawy z dnia 17 grudnia 2021 r. o Ochotniczych Strażach Pożarnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- Załącznik nr 1 do SWZ dotyczący części I, II i III zamówienia:
1) Klauzule dodatkowe rozszerzające zakres ochrony: obligatoryjne i fakultatywne
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający założenia do poszczególnych rodzajów ubezpieczeń: warunki obligatoryjne oraz definicje pojęć i inne postanowienia szczególne dla ubezpieczenia majątku i odpowiedzialności cywilnej, dla ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, oraz dla ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Zamawiającego, członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
- Załącznik nr 1a do SWZ: opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz mienia zgłaszanego do ubezpieczenia, dotyczący części I i II zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.) Wartość części: 15120,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania – podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1 w związku z art. 259 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty, w związku z zapisem: jeżeli zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, do unieważnienia w części postępowania o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy art. 255-258 (ustawy Pzp).

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert tj. do dnia 12.12.2024 r. do godz.10:00 na część I zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115542,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115542,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 016029008

7.3.3) Ulica: ul. Senatorska 18

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-082

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115542,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania – podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 2 w związku z art. 259 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, w związku z treścią ustawy: jeżeli zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, do unieważnienia w części postępowania o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy art. 255-258 ustawy Pzp.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania – w toku badania ofert ustalono, iż wszystkie oferty złożone na część III zamówienia, tj. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków członków Ochotniczych Straży Pożarnych Zamawiającego, podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Wszyscy Wykonawcy, którzy złożyli ofertę na część III zamówienia, tj. 1) TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUW”, ul. H. Raabego 13, 02-793 Warszawa; 2) UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa; 3) INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. VIENNA INSURANCE GROUP, ul. Noakowskiego 22, 00-668 Warszawa, w formularzu oferty nie oświadczyli (nie zaznaczyli właściwego pola) w pkt III.3 lit. b). formularza oferty, że akceptują i zgadzają się na włączenie do zakresu ubezpieczenia klauzul obligatoryjnych wymienionych w Załączniku nr 1 do SWZ, oznaczonych numerami: 4, 10, 11, 12, 13 i 24, co zgodnie z zapisami pkt XXII ust. 2 ppkt 2.3 Specyfikacji warunków zamówienia, skutkuje odrzuceniem oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części III zamówienia, na podstawie art. 255 pkt 2 w związku z art. 259 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, w związku z treścią ustawy: jeżeli zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, do unieważnienia w części postępowania o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy art. 255-258 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi