Przygotowanie koncepcji wraz z kompleksowym zorganizowaniem i przeprowadzeniem 7dniowych pobytów dla 300 osób tj. dzieci i młodzieży z Ukrainy (wraz z opiekunami) na terenie woj. kujawsko-pomorskiego

Województwo Kujawsko-Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00444354
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00444354/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-05 10:08
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6c995b2-2d55-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
9561945671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłkówUsługi w zakresie promocjiSeminaria szkolenioweHotelarskie usługi noclegowe

Wykonawcy

1 przyznane

REGIONALNY OŚRODEK ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzysiek, PL · lot 0
750 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444354 z dnia 2024-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie koncepcji wraz z kompleksowym zorganizowaniem i przeprowadzeniem 7dniowych pobytów dla 300 osób tj. dzieci i młodzieży z Ukrainy (wraz z opiekunami) na terenie woj. kujawsko-pomorskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie koncepcji wraz z kompleksowym zorganizowaniem i przeprowadzeniem 7dniowych pobytów dla 300 osób tj. dzieci i młodzieży z Ukrainy (wraz z opiekunami) na terenie woj. kujawsko-pomorskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6c995b2-2d55-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444354

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043071/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.50 Przygotowanie merytorycznej koncepcji wraz z kompleksowym zorganizowaniem i przeprowadzeniem 7 dniowych pobytów (turnusów) dla łącznie maksymalnie 300 osób tj. dzieci i młodzieży szkolnej z Ukrainy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376579

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.40.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie merytorycznej koncepcji wraz z kompleksowym zorganizowaniem i przeprowadzeniem siedmiodniowych pobytów (turnusów) dla łącznie maksymalnie 300 osób tj. dzieci i młodzieży szkolnej z Ukrainy (wraz z opiekunami) na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wraz z ich zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz zapewnieniem udziału w ofercie kulturalnej regionu, zgodnie z zapisami szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

80522000-9 - Seminaria szkoleniowe

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 750000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 750000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Regionalny Ośrodek Zrównoważonego Rozwoju

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792636573

7.3.3) Ulica: parkowa 2

7.3.4) Miejscowość: Przysiek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-134

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-31
2024-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi