Wykon. prac instal.-budow. w zakresie modern. wew. instal. hydrant. p.poż., instalacji wodociągowej i wyłącz. głów. prądu wraz z niezbędnymi przeróbkami tych instalacji oraz montażem zestawu hydrof.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00525485
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00525485/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-12-30 11:57
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b5e0d68-6a53-11ed-abdb-a69c1593877c
Identyfikator
8133744011
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne przeciwpożaroweHydranty gaśniczeUrządzenia przeciwpożaroweRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

NTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00525485 z dnia 2022-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykon. prac instal.-budow. w zakresie modern. wew. instal. hydrant. p.poż., instalacji wodociągowej i wyłącz. głów. prądu wraz z niezbędnymi przeróbkami tych instalacji oraz montażem zestawu hydrof.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpacki Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367105358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Króla Kazimierza 7 lok. 2

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-061

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pfr-podkarpackie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pfr-podkarpackie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b5e0d68-6a53-11ed-abdb-a69c1593877c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykon. prac instal.-budow. w zakresie modern. wew. instal. hydrant. p.poż., instalacji wodociągowej i wyłącz. głów. prądu wraz z niezbędnymi przeróbkami tych instalacji oraz montażem zestawu hydrof.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b5e0d68-6a53-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00525485

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454548/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi robota budowlana w zakresie wykonania prac instalacyjno-budowlanych w zakresie modernizacji wewnętrznej instalacji hydrantowej p.poż., instalacji wodociągowej i wyłącznika głównego prądu wraz z niezbędnymi przeróbkami tych instalacji oraz montażu zestawu hydroforowego w budynku kamienicy przy ul. Króla Kazimierza 7 lok. 2 w Rzeszowie. Szczegółowy zakres robót budowlanych, warunki wobec Wykonawcy czy dokumentację rysunkową (m.in. rzuty) określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ.

Wykonawca na całość opisanych prac, które ujęto w OPZ oraz ewentualnych robót dodatkowych, udzieli Zamawiającemu co najmniej 3-letniej pisemnej gwarancji, liczonej od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego prac instalacyjno-budowlanych przez obie strony. W protokole odbioru końcowego prac instalacyjno-budowlanych strony zapiszą termin, w którym upływa gwarancja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44482200-4 - Hydranty gaśnicze

44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NTS sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 361537045

7.3.3) Ulica: Kaszubska 11A

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-323

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzasadnienie wyboru najkorzystniejszej oferty:
Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia stosownie do art. 242 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Wykonawca wykazał brak podstaw do wykluczenia. Wybrana oferta nie podlega odrzuceniu. Wybrana oferta uzyskała najwięcej punktów w łącznej ocenie ofert. Zamawiający zwiększył kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia, przez co cena wybranej oferty, nie przewyższa wartości, którą Zamawiający może przeznaczyć na jego sfinansowanie.
2022-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane