Likwidacja dzikich wysypisk śmieci zlokalizowanych poza pasem drogowym w Rejonie nr II na terenie miasta Lublin.

Gmina Lublin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00035480
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00035480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-15 12:24
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51a06cd3-7267-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9462575811
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zbierania śmieciUsługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW TWARDOWSKIWojciechów, PL · lot 0
278 890,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00035480 z dnia 2025-01-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Likwidacja dzikich wysypisk śmieci zlokalizowanych poza pasem drogowym w Rejonie nr II na terenie miasta Lublin.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51a06cd3-7267-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja dzikich wysypisk śmieci zlokalizowanych poza pasem drogowym w Rejonie nr II na terenie miasta Lublin.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51a06cd3-7267-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017684/63/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.46 Likwidacja dzikich wysypisk zlokalizowanych poza pasem drogowym w rejonie II na terenie Miasta Lublin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00483943

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości (cd w Sekcji VI)

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.68.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 268777,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:
1. Wykoszenie chwastów i jednorocznych samosiewów.
2. Powierzchniowe oczyszczanie terenu z gruzu, zanieczyszczeń komunalnych i innych zanieczyszczeń, zebranie ich w pryzmy oraz wywóz zgodnie z art. 3 ust. 1 pkt 32 oraz art. 51 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2022.699 t.j.).
3. Przemieszczenie gruntu wraz z rozplantowaniem.
4. Dowóz ziemi i jej rozplantowanie.
5. Założenie trawników na terenie płaskim uprawą ręczną - łącznie z materiałami (trawa, ziemia kompostowa lub torf), wyrównaniem powierzchni, przekopaniem gleby, rozrzuceniem nawozów mineralnych, zagrabieniem, rozścieleniem torfu lub ziemi kompostowej, wysianiem nasion traw i zahakowaniem grabiami oraz ubiciem powierzchni.
6. Prześwietlenie drzew i krzewów.
7. Rozkruszenie i wywiezienie elementów betonowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Stanisław Twardowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171126763

7.3.3) Ulica: Łubki 35

7.3.4) Miejscowość: Wojciechów

7.3.5) Kod pocztowy: 24-204

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278890,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi