Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad Jeziorem Lubieckim w Lubczu.
GMINA ROGOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00035537
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00035537/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-15 12:28
- Lokalizacja
- Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fae163ff-276d-43fa-a3c8-c9b5c4521027
- Identyfikator
- 5621711384
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00035537 z dnia 2025-01-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad Jeziorem Lubieckim w Lubczu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KOŚCIELNA
1.5.2.) Miejscowość: Rogowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (052) 30-24-053 lub (052) 30-24-077
1.5.8.) Numer faksu: (052)30-24-275
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@rogowo.paluki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rogowo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rogowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad Jeziorem Lubieckim w Lubczu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fae163ff-276d-43fa-a3c8-c9b5c4521027
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035537
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094300/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad Jeziorem Lubieckim w Lubczu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest dofinansowane z Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00623429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIDiGP.271.1.11.2024.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot inwestycji.
Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie terenu rekreacyjnego nad Jeziorem Lubieckim w Lubczu, które projektuje się na działkach 105/6, 77/2 obręb 0012 Lubcz. Zakres inwestycji obejmuje kompleksową realizację zamierzenia budowlanego, umożliwiającą uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu, począwszy od wykonania robót przygotowawczych i pomiarów geodezyjnych, poprzez roboty ziemne, palowe, nawierzchniowe, prace budowlanomontażowe, wykończeniowe, aż do zagospodarowania terenu włącznie.
2. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Dla obszaru, na jakim planuje się zrealizować inwestycje, obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzony Uchwałą Nr XLIV/313/2022 Rady Gminy Rogowo z dnia 28.12.2022 r. Inwestor dysponuje Decyzją Nr 470 z dnia 21.10.2022 r. zatwierdzającą projekt architektoniczno-budowlany i udzielający pozwolenia na budowę. Obecnie teren lokalizacji inwestycji jest niezagospodarowany, na którym nie stwierdza się występowania obiektów budowanych przeznaczonych do rozbiórki.
3. Zagospodarowanie terenu
Na projektowane zagospodarowanie terenu rekreacyjnego składa się:
• budowa pomostu o długości całkowitej 25 m, szerokości 2,50 m i wysokości 2,45 m, liczonej od korony pomostu do dna
akwenu,
• budowa wiaty o wymiarach 5,0 x 7,0 m, wysokości 4,0 m i powierzchni zabudowy 35 m2,
• wykonanie utwardzenia terenu tłuczniem na powierzchni 940 m2, pod nawierzchnie dla ruchu pieszego oraz drogi
manewrowej i stanowisk postojowych w ilości 10 szt.,
• wykonanie plaży piaszczystej o powierzchni 900 m2 z boiskiem do siatkówki plażowej o wymiarach 8 x16 m i pasem
wolnej strefy szerokości 3,0 m,
• wykonanie miejsca na ognisko w postaci paleniska średnicy 50 cm obłożonego kamieniami polnymi wystającymi 10 cm
ponad terenem,
• montaż elementów małej architektury tj. ławek przy ognisku i ławostołów we wiacie,
• montaż oświetleniowych opraw solarnych LED 48W, IP66, 4600lm, panel fotowoltaiczny 2 x 200 W, na słupach H=6 m,
wyposażonych w akumulator montowany w gruncie, czujnik zmierzchu i programator czasu pracy,
• usunięcie istniejących powalonych drzew,
• wycinka trzcin z dna i skarp jeziora na powierzchni 600 m2,
• wycinka krzaków na powierzchni 140 m2.
4. Zestawienie powierzchni Powierzchnia całkowita w granicach opracowania: 8.252 m2, w tym:
• powierzchnia pomostu: 62,50 m2,
• powierzchnia wiaty: 35,00 m2,
• nawierzchnie utwardzone: 940,00 m2,
• wody stojące: 1.915,00 m2,
• nawierzchnie trawiaste i piaszczyste: 5.299,50 m2,
• procent powierzchni biologicznie czynnej: 87,43 %.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych
45243000-2 - Roboty w zakresie ochrony przybrzeżnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397607,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 672391,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397607,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Instalacje Wod-Kan C.O. i Gaz Marcin Lahuta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842278969
7.3.4) Miejscowość: Karniszewo 20a
7.3.5) Kod pocztowy: 62-212
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397607,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy.| 2025-01-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |